Oświadczenie dotyczące sezonu 2023 PRXRC

Z przykrością informujemy, że pomimo ogromnych chęci
i jeszcze większych starań, sezon 2023 zawodów
Rallycross Poland RC w Toruniu
nie wystartuje zapowiadanym terminie.

Przedłużające się negocjacje z właścicielem toru, i opóźnienia z tym związane, nie pozwalają nam na zaplanowanie sezonu.

Ze względu na szacunek do was, i waszego czasu, zdecydowaliśmy się na wstrzymanie tegorocznych zawodów jeszcze przed startem sezonu.

Od zawsze stawialiśmy na jakość i profesjonalne podejście
do organizacji. Obecna sytuacja nie pozwala nam na utrzymanie poziomu, na który wszyscy zasługujecie. Zaplanowanie i ogłoszenie sezonu bez dopięcia wszelkich szczegółów z zewnętrznymi podmiotami w myśl słów “jakoś to będzie” jest sprzeczne z naszymi przekonaniami i naraża nas wszystkich na przeszkody w trakcie sezonu.

Mamy nadzieję, że w Waszej pamięci zostaną same dobre wspomnienia o tym co udało nam się razem osiągnąć. Bądźcie z siebie dumni bo stworzyliście świetne zawody.

Nie poddajemy się i nie składamy broni. Postaramy się na spokojnie kontynuować negocjacje, tak aby wrócić w połowie roku. Chociażby na skrócony sezon.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.